bodrum gulet kiralama Sırları

Torba da bucak meydan Apart ücretsiz Wi-Fi, bahçe ve engelsiz yüzme havuzu sunulmaktadır. Bodrum, tesise 8 km uzaklıktadır. Özel otopark ücretsizdir. Konaklama birimleri klima ve müstevi ekran uydu TV ile donatılmıştır. Ünitelerde hatta buzdolabı v...

şayet dolaşma, misafir isteğiyle bağıt içinde belirtilen bitiş limanı haricinde farklı bir limanda biterse bitiş limanına dkatüş masrafları hatta misafir tarafından ödenir.

Kiralama genelde haftalık hesaplanır. Yedi gün doğrusu 1 hafta genelde minimum charter suresi olarak akseptans edilir, rezervasyonlar Cumartesiden cumartesiye yedi tarih olarak hesaplanır. Yatın haftalık yükselmekı yediye taksimnerek çağ hediyeı bulunur ve 7 günden okkalı olan kiralama güfte konusu ise kira suresi çağ sayısı ile çarpılarak hesaplanır.

Mücbir sebepler başüstüneğu takdirde, Yat Pakt dilediği gün herhangi bir turu iptal edebilir. Dolaşma esnasında; teknede 48 saatten bir araba sürecek şekilde motor arızası, denizde çatışma, batma yahut yangından dolayı teknenin maslahatleyemeyecek hale gelmesi durumda, yeni bir tekne gönderilmediği veya misafirlere değişik bir dalgalı sunulmadığı takdirde, turun gerçekleştirilememiş günlerine istinaden yolculara vakıf iadesi gestaltlır.

Bodrumun Torba mevkiinde geniş bir özel bostan içerisinde mekân alan özel havuzlu anlı şanlı bir dinlence villa...

Misafirlerimiz, sunacak olacağımız ölçünlü menü ve lüks menülerden şahsiyet başı ücret ödeyerek zahmetsizce yararlanabilirler. ölçünlü ve Gösterişli Menülerimizin genel standartları ve fiyatları için lütfen bizlere danışınız.

Fiyatlara dahil olan hizmetler; günlük 4 saate derece tekne yakacakı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

Important Group Travel web sitesi içerisinde taraf alan tüm dayanıklı, fotoğraf ve ciğereriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Tek şekilde tablı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz.Web sitesindeki tipografik hataların (hediye, özellik ve benzeri) tek hukuki rabıtalayıcılığı olmadığı kadar, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve hayalî salon sorumlu tutulamaz.

Fiyatlara dahil olan hizmetler; günce 4 saate denli tekne yakıtı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

 APA sizin adınıza efe aracılığıyla meydana getirilen ödemelerdir. Cümle faturaların ve hazır para gider hesaplarının dolaşma saksılamadan önce misafir tarafından tamamlanmış olması gerekir. Efe Yaptığı buraya tikla harcamaların dökümünü size çıkarır ve eğer APA miktarından daha azca gider yapılmışsa size mütebaki kısmını iade değer, şayet sarf ölçüı APA ölçüını geçiyorsa üstünü tamamlamanız gerekir.

Bazı yatlarda 7 günden daha azca Charter Yat kiralama olabilir olmaktadır ve düşük mevsim dönemlerinde birkaç jurnal charter mümkündür. İlk güneş öğleden itibaren Charter süresi başlar ve son gündüz öğleyin biter. Mualla sezon oranları en popüler charter dönemleri olan Temmuz ve Ağustos sinein geçerlidir. Orantı devir Haziran ve Eylül ayları kucakin, Bağan mevsim oranları Mayıs ve Teşrinievvel sinein geçerlidir.

 Ödeme yapıldıktan sonrasında rezervasyonun onaylandığına üstüne yerınıza konfirme gönderilir. Mütebaki bakiye ise APA ücreti ile bu arada tekneye biniş esnasında ödenmelidir.

Ödeme Koşulları Mecmu kiralama ücretinin% 40 'ı depozit olarak Sözleşmenin imzalandığı tarihte banka havalesi ya da Güven Kartpostalı aracılığıyla ödenebilir.

Fiyata hariç olan hizmetler; yiyecek ve kucakecekler, kendi kumanya aksatainizi dolaşma güneşü yapabilirsiniz evet da günlük eş başı 50 € ve çocuklar ciğerin 30 € tam pansiyon yemekler ve kucakecekler arpa suyu dahil tutulmak üzere karşıır, şaraplar ve vesair içkiler bu pahaın dışındadır, dlerseniz kendi bağırsakkilerinizi bile getirebilirsiniz. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *